Kurilovčani u Karlovcu ispustili dva gola prednosti i na kraju upisali prvi 'proljetni' poraz

17.04.2021. / Damir Žbulj

Svakom nizu jednom dođe kraj pa tako i onom nogometaša Kurilovca bez poraza. Nakon šest uzastopnih slavlja pod vodstvom Marka Pancirova u nastavku sezone u prošlom kolu stigao je remi kod Gaja u Maču, dok je u 23. kolu 3. HNL Središte na svom travnjaku bodove uzeo Karlovac 1919.

Imali su Kurilovčani dva pogotka prednost pola sata prije kraja, ali je domaćin okrenuo rezultat u svoju korist i pobijedio rezultatom 3:2.

Luka Sedlaček je već u desetoj minuti načeo Karlovčane, dok je Filip Hodak u 34. minuti udvostručio prednost.

Na semaforu je 0:2 bilo do 65. minute i onda domaći započinju svoj veliki preokret. Ivan Mamić smanjuje zaostatak, Filip Srpak zabija za izjednačenje u 72. minuti, dok je Luka Čakarić četiri minute prije kraja iz penala bacio trenera Pancirova i njegove nogometaše u očaj.

Jarun je iskoristio ovaj posrtaj i poslije minimalne pobjede nad Segestom preuzeo je vrh ljestvice s dva boda prednosti.

Iduće kolo igra se već u srijedu, a na Udarnik stiže zagrebačko Trnje.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Antonio Bakula, Antonio Ćosić, Serigne Lo Pape (Marin Sudar 89'), Niko Tolj, Luka Sedlaček, Filip Hodak, Filip Dianežević (Drilon Maloku 84'), Roko Krpan, Ivan Rajić, Marko Muhar (Leon Celčić 74').