Hat-trick Marija Šandora, Turopoljac deklasirao Vatrogasce

18.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Turopoljca iz Kuča stigli su u 23. kolu JŽNL i do svoje desete ovosezonske pobjede. Uvjerljivo su na svom travnjaku nadigrali Vatrogasac iz Zdenaca Brdovečkih sa 4:1, uz hat-trick Marija Šandora.

Goste je u 15. minuti načeo Tomislav Horvat, koji je u ovom dvoboju propustio realizirati i jedanaesterac.

No, sve je nadoknadio Šandor, koji je na isteku prvih pola sata zabio svoj prvi gol, Drugi put se u listu strijelaca upisao u 57. minuti, a poslije počasnog gola Vatrogasaca Šandor je konačni rezultat postavio u samom finišu susreta.

Slavlje Zelenih je bilo apsolutno zasluženo, a moglo je biti i uvjerljivije, a bez ozlijeđenih Lučića i Šestoka.

U idućem kolu Turopoljac gostuje u Kerestincu, kod drugoplasiranog TOP-a.

NK TUROPOLJAC: Petar Kovačić, Stjepan Martinić (Dino Halilić 69'), Dario Iličić, Mijo Jandriš, Marijo Šandor, Marko Paradžik, Robert Begić, Tomislav Horvat (Mile Anđelić 69'), Miljenko Kumić (Filip Dejanović 60'), Adrian Perić (Marko Preradović 60'), Mario Matasić (Tomislav Šutalo 60').

Lomnica je upisala novi poraz, doma je minimalno izgubila od Dinama iz Jakovlja.

Mraclin u idućem kolu, u još jednom susjedskom derbiju, igra doma protiv Jelačića iz Vukovine. Polet u Buševcu dočekuje Strmec, Klas gostuje kod Sloge u Križu, a Lomnica kod Naftaša u Ivaniću.