Povijesni uspjeh: Zorica i Matić odveli juniore Gorice u polufinale Kupa

21.04.2021. / Damir Žbulj

Još jednu sjajnu utakmicu odigrali su juniori Gorice, koji su ostvarili povijesni uspjeh plasmanom u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa, baš kao i njihovi seniorski klupski kolege.

U četvrtfinalu su na pomoćnom terenu Gradskog stadiona gostovali vršnjaci Slaven Belupa, koji su tri puta morali po loptu u mrežu.

Josip Ivan Zorica realizirao je u 29. minuti kazneni udarac da bi tri minute kasnije i povećao prednost Goričana.

Pogodak za konačnih 3:0 zabio je Domagoj Matić u samom finišu dvoboja, neposredno nakon ulaska u igru.

HNK GORICA (juniori): Ivan Ševerdija, Josip Ivan Zorica (Marko Krznarić 75'), David Kovačić, Ante Banić, Marko Burić, Tin Zavalić, Lion Cahani, Anton Glasnović (Domagoj Matić 84'), Leon Houdek, Vlado Gajić (Ivan Knežić 77'), Patrik Jug (Karlo Klarić 84').

Izdvojene fotografije današnje 3-0 pobjede u četvrtfinalu Hrvatskog kupa protiv Slaven Belupa 📸😍