Četiri različita strijelca za uvjerljivu pobjedu Turopolja nad Donjom Zelinom

27.04.2021. / Damir Žbulj

Nakon što su pauzirali u prošlom kolu, nogometaši Turopolja na pravi su način krenuli u posljednji krug natjecanja u 2. ŽNL Istok, uvjerljivom domaćom pobjedom nad Donjom Zelinom.

Gosti su se dobro držali u otvaranju utakmice, ali su u 38. minuti ipak morali po loptu u mrežu, poslije pogotka Mislava Cekovića, koji je sredinom prvog dijela morao u igru umjesto Cote.

Kapetan Andreas Šejić je početkom nastavka povećao prednost, dok je Stanko Herceg u 78. minuti u potpunosti prelomio ovaj dvoboj.

Ubrzo je ekipa iz Donje Zeline uspjela postići pogodak, ali Tomislav Lučić šest minuta prije kraja postavlja na konačnih 4:1.

Turopolje je na vrhu ljestvice s 37 osvojenih bodova, koliko ima i Brcko, ali uz jednu odigranu utakmicu manje.

U idućem kolu ekipa Romana Župetića igra kod pretposljednje Slobode Gradec.

NK TUROPOLJE: Igor Ogrič, Jasmin Blagušević (Željko Josić 51'), Marin Križanac (Ladislav Jambrečina 82'), Dino Cota (Mislav Ceković 26'), Marin Ivanković, Andreas Šejić, Stanko Herceg (Hamdija Sejfović 82'), Hrvoje Kunštek (David Golubić 54'), Matej Robić, Luka Zdunić (Almir Sejdinović 89'), Tomislav Lučić.