Borković i Humeljak osigurali slavlje Lukavca, Luka Klišanin dvostruki strijelac za pobjedu Dinama u Slunju

08.05.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca uspješno su odradili 26. kolo 4. NL Središte Zagreb, domaćom 3:1 pobjedom nad Croatijom iz Hrastja.

Kapetan Luka Borković je u osmoj minuti realizirao kazneni udarac za početnu prednost domaćih, ali je pet minuta kasnije rezultat ponovno izjednačen.

Sredinom prvog dijela Borković je ponovno siguran realizator s bijele točke, a za potvrdu slavlja ekipe Slavena Batovanje desetak minuta prije kraja pobrinuo se Hrvoje Humeljak.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Niki Orešković 65'), Mario Meter, Luka Kovačić (Matija Ezgeta 65'), Hrvoje Humeljak, Luka Borković (Marin Tuka 90'), Josip Grdenić (Benito Elez 85'), Dino Konjevod (Ivan Kaurin 77'), Matej Puntarić, Ivan Krpečanec.

Dinamo iz Odranskog Obreža nastavio je sa sjajnim rezultatima na gostovanju u Slunju, a za 2:0 slavlje se pobrinuo Luka Klišanin, koji je mrežu domaćina pogađao u četvrtoj i 58. minuti.

NK DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Zlatko Šolčić, Vladimir Vinković, Ivan Jurač, Antonio Lukić, Tomislav Janječić (Josip Ćorić 63'), Domagoj Halama (Tomo Kalaj 83'), Danijel Savičić, Mamadou Papa Seck, Luka Klišanin (Deni Bencetić 71'), Stipe Jurilj (Patrik Jurkin 88'), Ivan Fabijanec (Ivan Batinić 59').

Uspješne su u ovom kolu bile i Ravnice pa je njihova prednost na vrhu ispred Lukavca i dalje velikih osam bodova. Dinamo je na sjajnoj četvrtoj poziciji, a odmah iza su i Gradići, koji u nedjelju igraju veliki derbi u Odri.