Kurilovec preko Cicine Bistre do finala Kupa NSZŽ!

12.05.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca i četvrtu sezonu u nizu igrat će u finalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije!

Ekipa Marka Pancirova je na gostovanju kod trećeligaškog rivala Bistre slavila 0:2 te će i ove godine imati priliku podignuti pobjednički pehar, ali i zaigrati u glavnom ždrijebu Hrvatskog nogometnog kupa.

Trener Bistre Damir Grlić Cico, legenda turopoljskog nogometa, pokušao je iznenaditi favorizirane Kurilovčane, ali na kraju njegova ekipa nije imala izgleda.

Marin Sudar je desetak minuta prije poluvremena osigurao prednost gostima, dok je Luka Sedlaček pola sata prije kraja dvoboja realizirao kazneni udarac i prelomio ovaj dvoboj.

U drugom polufinalu sastaju se Samobor i Vrbovec.

NK KURILOVEC: Nikola Beljan, Ivan Bolješić, Antonio Bakula (Fran Milatović 86'), Antonio Ćosić, Serigne Pape Lo (Matej Adžić 58'), Niko Tolj, Luka Sedlaček, Petar Lucijan Čurek (Leon Celčić 58'), Ivan Rajić, Marko Muhar, Marin Sudar (Filip Hodak 58').