Kupa preokretom do pobjede i prvog mjesta

Nogometaši Kupe ovog su vikenda na svom terenu dočekali ekipu Donje Zeline. Atraktivan i efikasan nogomet koji pružaju nogometaši Kupe ove sezone, izmamio je na tribine više od stotinu gledatelja, koji su mogli vidjeti novu pobjedu svoje momčadi, koja je slavila s 3:1.

Prvi su poveli gosti, nakon izigrane akcije loptu u mrežu pospremio je Prpić. Radost gostiju trajala je svega dvije minute, jer već u sljedećem napadu Ivan Šandor poravnava rezultat lijepim udarcem s distance. Bio je to trinaesti pogodak, trenutno najboljeg strijelca lige.

Odlučnije su u nastavak krenuli domaćini. U 49 minuti Šandor iz slobodnog udarca dodaje Brajkoviću, a ovaj neobranjivo pogađa za vodstvo i veliko slavlje na tribinama. Josip Brajković svojim drugim pogotkom riješio je pitanje pobjednika u 60 minuti.

Sljedeću utakmicu nogometaši Kupe, koji su zasjeli na prvo mjesto igraju u nedjelju u gostima u Brezinama kod Mladosti.

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA- ISTOK, 6. KOLO
NK KUPA – NK DONJA ZELINA 3:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Prpić (31), 1:1 Šandor (33), 2:1 Brajković (49), 3:1 Brajković (60)
NK KUPA: Kušević, Srbić, Kostadin, Šestak (od 87. Lukinić), M. Vranešić, Bašić, Poturica (od 70. D. Vranešić), Grahovac (od 65. Sučec), Šandor, J. Brajković, I. Klasnić (od 82. Belečić). TRENER: Miroslav Lukinić
NK DONJA ZELINA: Karas, Kokot (od 65. Mikac), Kliček-Mustav, Šindler, Filipović, Damjanović, Prpić, Feletar (od 46. Antolković) F. Šeb, M. Šeb, Miloš (od 70. Grahovac). TRENER: Mehmed Alibašić

Objava Kupa preokretom do pobjede i prvog mjesta pojavila se prvi puta na 01Portal.