Vatrogascu pobjeda protiv Ostrne

Za kraj jeseni u Ostrni, je odigrana zanimljiva utakmica u kojoj je istoimeni domaćin ugostio Vatrogasac iz Kobilića. Bio je to izrazito efikasan susret u kojem je postignuto čak pet zgoditaka, a zadovoljniji su bili gosti koji su slavili s 3:2.

Ostrna je povela u 20. minuti zgoditkom Nestića, no veselje domaćih bilo je kratkog vijeka, jer samo dvije minute kasnije Novak vraća stvari na početak. Do odlaska na odmor pada još jedan zgoditak i to u režiji gostiju koji preko Matanovića prelaze u vodstvo.

U 75. minuti gostujući napadač Ivkić postiže i treći zgoditak za svoju momčad koja je tim zgoditkom i riješila sve dvojbe oko pobjednika. Ostrna je tek u 85. minuti preko Nestića, uspjela ublažiti poraz.

Ovom pobjedom Vatrogasac je jesen završio na šestom mjestu s 23 osvojena boda, dok je Ostrna ostala na 12 bodova, što ju je smjestilo na trinaestu poziciju.

Objava Vatrogascu pobjeda protiv Ostrne pojavila se prvi puta na 01Portal.