Košarkaši Gorice su nakon dva vezana poraza (Cibona, Zadar) očekivano pobijedili Dubravu u utakmici u kojoj je već u prvoj četvrtini ‘napisan scenarij’ kako će se ona odvijati. Naime, gosti su u prvih 9 minuta postigli samo dva poena (18:2), promašivali su i zicere, a tehničke pogreške su se činile kao na pokretnoj traci. Njihov novi trener Vladimir Krstić je uzaludno pokušavao nešto popraviti u raštimanom orkestru, ali njegov dirigentski štapić nije pomagao.

Gorica je prednost sustavno povećavala, trener Josip Sesar je rotacijama održavao ozbiljnost u igri i sveo suparničke igrače na statiste. Raspoloženi su bili Kapusta, Brzoja, Mazalin, Miković i Miković, zanimljivo, Mašić se nije upisao u strijelce. Osmom pobjedom Gorica je zadržala visoko 3. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

HT Premijer liga, 11. kolo
KK Gorica – KK Dubrava Furnir 95:60 (20:5, 24:18, 30:21, 21:16)
KK GORICA: Miković 13, Vučić, Majcunić 16, Petrović 6, Babić 6, Mašić, Papac (cap.) 11, Vraneš, Mazalin 14, Brzoja 16, Kapusta 13. Trener: Josip Sesar
KK DUBRAVA: Šarac 10, Cvitanović, Gulam, Vujić, Perić (cap.), Kos, Hortman 14, Jelenek 10, Majić 13, Smolić 7, Šutalo 6. Trener: Vladimir Krstić

Objava FOTO: Gorica ozbiljnom igrom do visoke pobjede i potvrde trećeg mjesta pojavila se prvi puta na 01Portal.