Dinamo u nastavku slomio otpor Gorice

U zadnjem dvoboju 21. kola HT 1. HNL nogometaši Dinama na Maksimiru su s 2:0 slavili protiv Gorice. Hrvatski prvak je pobjedom protiv Gorice donekle isprao razočaranje ispadanjem u četvrtfinalu Kupa, no igrači Nenada Bjelice su ponovno razočarali igrom u prvih 70-tak minuta utakmice.

Nakon prilikama vrlo siromašnog prvog dijela, u 51. minuti igrač Gorice Joey Suk zaradio je isključenje zbog prekršaja nad Petkovićem, a samo minutu kasnije Perić je nakon kornera udarcem glavom zatresao gredu.

Dinamo je poveo u 72. minuti nakon kornera i velike gužve, a stoper Zagrepčana Kevin Theophile Catherine je bio najprisebniji i udarcem nogom konačno svladao odličnog vratara Kahlinu. Na konačnih 2-0 je povećao Poljak Kadzior lijepim volejem u 86. minuti.

Objava Dinamo u nastavku slomio otpor Gorice pojavila se prvi puta na 01Portal.