Rukometaši Gorice preživjeli Dubrovnik

[]

Dubrovnik prema očekivanju nije mogao ozbiljnije parirati Gorici, i doživio je treći poraz za redom, dok su izabranici trenera Andrije Nikolića ostvarili drugu ovosezonsku pobjedu na gostovanju. Nakon šezdeset minuta igre bilo je 29:23 za Goricu, koja je vodila od početka do kraja susreta.

Na poluvremenu je prednost Gorice bila plus dva (11:13), da bi u nastavku još malo pojačali ritam i na svako približavanje domaćina na dva pogotka odgovarali još žešće. Nažalost, domaćini koji su imali naklonjeno suđenje, koristili su se i “prljavim” udarcima koje su najbolje osjetili Bruno Negran i Filip Goričanec. Srećom, Goričani su ostali hladne glave i nisu nasjeli na provokacije.

Čak 11 igrača Gorice upisalo se među strijelce, a ta širina velika je stvar za trenera Andriju Nikolića, u čijem je sastavu debitirao Domagoj Grizelj. S pet pogodaka najbolji strijelac bio je Juro Čakarić.

Objava Rukometaši Gorice preživjeli Dubrovnik pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.