[]

Nogometaši Vatrogasca pod vodstvom Nine Matkovića stigli su do druge uzastopne pobjede. Nakon Dubrave, Vatrogasac je danas bio uspješan u Leknenom kod Posavca, gdje su pogotkom Marka Novaka u 90. minuti došli do pobjede od 2:1 za veliko slavlje malobrojne, ali glasne navijačke skupine Browing.

U susret je bolje ušla domaća momčad koja je blagu terensku inicijativu iskoristila u 19. minuti kada su poveli pogotkom Igora Mostarlića koji je izborio i sam realizirao najstrožu kaznu. Kako je odmicalo vrijeme tako su gosti iz Kobilića bivali sve opasniji, a pritisak su naplatili izjednačujućim pogotkom Tonija Štefnera.

Nastavak susreta nije donio previše promjena na terenu. Igralo se tvrdo i čvrst s jedne i druge strane, a kada se činilo kako će svakome pripasti po bod, veliko slavlje gostima osigurava Marko Novak.

Inače, današnja utakmica imala je humanitarni karakter, jer domaćin je odlučio cjelokupan iznos od utakmice donirati za liječenje mladog vratara Karla Sokača.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 12. KOLO
NK POSAVEC – NK VATROGASAC 1:2
STRIJELCI: 1:0 Mostarlić (19-11m), 1:1 Štefner (38), 1:2 Novak (90)
NK POSAVEC: M. Kučan, Šumić, Smolko (od 62. Bencek), Miljković, Buzov, Mostarlić, Avgustinović, Šestić, D. Kučan (od 55. Breščaković), Radman, Da. Kučan (od 70. Novosel). TRENERE: Igor Mostarlić
NK VATROGASAC: Caput, Čavar, Antunović, Muhić, Kontić, Barišić, Ivkić (od 71. Matanović), Šimek (od 46. Grilec), Novak (od 90. Kovačić), Klarić, Štefner (od 90. Vuković). TRENER: Nino Matković

Objava FOTO: Vatrogasac preokretom do pobjede kod Posavca pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.