HK – IV krug kadeta i III krug veterana u Čakovcu

hk6
hk 4

Čakovec, 02. svibnja 2015 – Na završnim krugovima hrvatskog kupa za ovu sezonu velikogorički kadeti i veterani ponovo na postoljima sa novo osvojenim bodovima u ukupnom poretku potvrdili visoke plasmane. U kadetskoj konkurenciji Dorian Cvijanović osvojio je 2 srebrne medalje – u singlu i u mixu sa Irom Misir. Lovro Hanžek i Ira Misir osvojili su brončana odličja u pojedinačnim konkurencijama, a njihova sezona u kadetima tek dolazi.

hk singl kadetkinje

Kod veterana ( 35+ ) Sandi Šaban osvojio je također 2 srebra – u singlu, te u parovima sa Daliborom Dusparom.U starijoj pak konkurenciji (45+) VG badmintonašima 2 zlata : Sandi Šaban u singlu i legendarni par Miler / Senfner. Senf je ovoga puta osvojio i srebro u singlu, finale je izgubio od Sandija, a u polufinalnom meču provukao se na tri gema protiv sve boljeg Lea Milera. Čestitke svim igračima na nastupu i rezultatima te zahvala roditeljima i trenerima. Rezultate mečeva i popis svih slavodobitnika pogledajte na http://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…