[]

30.05.2021. Obrezina. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 27. kolo: NK Mladost(O) – NK Milka Trnina (Vezišće). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je očekivano zabilježila pobjedu u susretu s Milkom Trninom i tako nastavila utrku za prvo mjesto, koje i dalje drži momčad Kupe. Momčad domaćina je s tri gola do 20. minute rezultatski riješila utakmicu u svoju korist te dodala u svoju statistiku još jednu pobjedu bez primljenog pogotka.

Vodstvo domaćina rezultiralo je iz nesigurnosti obrane gostiju izazvane agresivnošću napada domaćih i kapetan Marijo Tadić je u 7. minuti odbijanac zakucao za 1:0. Isti igrač je u 12. minuti na sličan način još jednom pogodio mrežu za 2:0. Marko Ivančić je u 20. minuti primio dubinsku loptu i s desetak metara pogodio donji kut za uvjerljivih 3:0. Do odlaska na odmor i domaći i gosti nisu realizirali po dvije izgledne šanse.

U nastavku utakmice trener Josip Tadić napravio je pet izmjena, a rezultat je ostao nepromijenjen.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021., 27. kolo

NK Mladost (Obrezina) – NK Milka Trnina (Vezišće) 3:0 (3:0)

Obrezina. Igralište: ŠRC Mladost. Gledatelja: -. Nedjelja, 30.05.2021., 17:30 sati. Sudac: Ivan Antunović. Pomoćnici: Željko Dolibašić i Marko Kovač (svi Velika Gorica). Delegat: Zdravko Crnčić (Kloštar). Strijelci: 1:0 – M.Tadić (7), 2:0 – M.Tadić (12), 3:0 – M.Ivančić (20).

MLADOST: Miklec, Stanušić (od 82. Lacković), Perić, M.Tadić (cap.), B.Ivančić, Smajić, M.Ivančić (od 46. Periša), Pejak (od 61. Kadoić), Hadžiabdić, Šorša (od 61. Havidić), Zrnčić (od 82. S.Tadić). Trener: Josip Tadić.

MILKA TRNINA: Moguljak, Vejin, Grgat (od 46. Šimunović), Koletić (od 48. Mavrić), Mihaljević, Zorbas, Karadža, Petković (cap.)(od 46. Halić), Fešta (od 54. Stuparić), Kopejtko, Kanceljak. Trener: Tihomir Tičak.

Redoslijed: 1. Kupa (Pokupsko) 55 (24 17 4 3 56:21), 2. Mladost (Obrezina) 53 (24 17 2 5 65:15), 3. Meštrica (Gornja Lomnica) 47 (24 14 5 5 58:26), 4. Kloštar (Kloštar Ivanić) 47 (24 14 5 5 43:25), 5. Vatrogasac (Kobilić) 45 (25 14 3 8 57:33), …