Jelačić prikočio Naftaša, Turopoljac sutra može ponovo na tron

[]

U subotu 30. listopada 2021. odigrano je sedam nogometnih prvenstvenih utakmica klubova iz Turopolja i Vukomerića, a završilo je uglavnom očekivano. Trećeligaši Kurilovec i Lukavec su remizirali. U šumi Maksimira nije bilo mira do 12. minute kad je postignuto četiri pogotka, po dva za Maksimir i Kurilovec. Nakon toga, mir. Lukavec je na SRC Udarnik gubio pa poravnao iz kaznenog udarca u 77. minuti (Althaller).

U petom rangu vodeći Naftaš Ivanić u Vukovini je odigrao samo 1-1 i dan kasnije u nedjelju Turopoljac ima priliku pobjedom vratiti se na prvu poziciju koju je dugo držao. Bez pogodaka su odigrali Klas i Kupa koji i dalje čvrsto drže začelje poretka (Kupa 3 boda, Klas dva) jer ostali imaju deset i više bodova.

U rangu niže Meštrica čvrsto drži tron, a nova žrtva bio je Rakovec u Gornjoj Lomnici. Turopolje je dobilo Dinamo Hidrel 4-1, a uočljivo je da su Čičani u posljednje dvije utakmice inkasirali čak devet komada.

REZULTATI UTAKMICA KLUBOVA NS VELIKA GORICA:

1.HNL, 14. kolo

Subota, 30. listopada 2021.:

HNK Gorica – Dinamo 0-2

3.HNL središte, 13. kolo

Lukavec – Ravnice 1-1 (Althaller 77. iz 11 metara/Pavić 44.)

Maksimir – Kurilovec 2-2 (Soldić 6., Krznar 9. iz 11 metara/Bakula 2., Selman 12.)

JŽNL, 12. kolo

Jelačić – Naftaš Ivanić 1-1 (Miletić 16./Brkić 38.)

Klas – Kupa (Mičevec, 0-0

1. ŽNL istok, 10. kolo

Meštrica – Rakovec 3-0 (Tuka 13., Košutić 44. i Skorin 87.)

Turopolje – Dinamo Hidrel 4-1 (Šejić 6., Jurica Jambrešić 28., Karlović 33. i 79. iz 11 metara)