Ponikve lagano do bodova u Kurilovcu

[]

Uoči predblagdanskog vikenda, na Veliki petak, sukladno dogovoru obiju momčadi prvenstveno kolo odradili su Kurilovec i Ponikve. Gosti iz Zagreba definitivno zasluženo odnose bodove iz Kurilovca. Već u prvom dijelu postigli su dva gola. U 30. minuti prvo je pogodio iz blizine Fajdiga, da bi osam minuta kasnija nakon kornera glavom u domaću mrežu loptu smjestio Žejavac. U samoj završnici prvog dijela gosti su mogli podebljati vodstvo, iz kaznenog udarca okvir vrata promašio je strijelac prvog gola Fajdiga. Početkom drugog dijela dvoboja domaći su bili u jedinoj ozbiljnijoj šansi navedenog poluvremena, kada je tamnoputi Chukwu pogodio prečku. Gosti su odlično kontrolirali dvoboj do kraja te su pojačali rezultat u 84. minuti, prvo je jak udarac u vrata uputio Jadek, golman Tor odbija loptu do Kraljevića koji je malo prije ušao u igru, on ne griješi za konačnih i zasluženih 0:3.

III. NL Centar, 22. kolo

KURILOVEC – PONIKVE 0:3

SRC Udarnik. Gledatelja 80.

Sudac: Crnojević (Novska). Pomoćnici: Kupres (Samobor) i Štibohar (Krapinske Toplice).

STRIJELCI: 0:1 – Fajdiga (30), 0:2 – Žejavac (38), 0:3 – Kraljević (84).

KURILOVEC: Tor, Šarić, Drezga (od 46. Lukavečki), Knežić, Ćosić, Sedlaček, Chukwu (od 81. Bolješić), Pušić (od 46. Čurek), Žlebečić, Završki, Blagoev. TRENER: Stjepan Bašić.

PONIKVE: Petrčić, Brcko, Brekalo, Žejavac, Atlija, Vragolović (od 82. Kraljević), Jadek, Nasri (od 76.Oršulić), Bakarić, Bužinec, Fajdiga (od 62. Đopar). TRENER: Hrvoje Pipinić.

Ova objava Ponikve lagano do bodova u Kurilovcu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.