Polet zamrznut na -1, Udarnik i Gradići na -3

U 4. kolu MŽNL Središte Polet je nakon tri pozitivna kola poražen kod kuće od Ogulina rezultatom 1-2. Ogulin je poveo u 38. minuti preko Cindića, a vodstvo je povećao u 74. minuti preko kapetana Salopeka, a Zlodi je svojim petim pogotkom ublažio poraz u 86. minuti. Treba još spomenuti da Ferenček nije iskoristio kazneni udarac u 15. minuti utakmice. Utakmicu je pred stotinjak gledatelja sudio Dubravko Roksa iz Farkašića.

Gradići su gostovanjem u Kustošiji zabilježili uvjerljivi poraz rezultatom 3-0, a pogotke za domaćina postiglis u Šušković u 36. minuti, te Đurđek u 51. i 71. minuti.

Nogometaši Udarnika gostovali su u Zelini i u županijskom derbiju MŽNL Središte zabilježili također uvjerljiv poraz od 3-0. Pogotke za Zelinu postigli su Ovčar u 30. minuti te Krezo u 52. i 82. minuti iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Mijo Šarić te zbog drugog žutog kartona morao napustiti igru. Donosimo rezultate svih utakmica 4. kola MŽNL kao i neslužbenu tablicu nakon odigrana prva četiri kola: