Polet minimalno poražen na Savici

Nogometaši Poleta su na zagrebačkoj Savici u utakmici 21. kola MŽNL Središte poraženi od ZET-a rezultatom 2:1. U utakmici bez tenzija u kojoj je pokazan tek jedan žuti karton domaćin je došao u vodstvo u drugoj polovici prvog dijela pogotkom Ivana Brčića. Nakon odbora u 55. minuti za Polet je poravnao Josip Sovina, no dvadesetak minuta prije kraja, točnije u 70. minuti Luka Gorše pogotkom postavlja i konačan rezultat utakmice. Polet i dalje ostaje na četvrtoj poziciji gdje je momčad iz Buševca pobjedom u Ogulinu sustigao Karlovac, a to isto može i Udarnik nakon sutrašnje utakmice u Gradićima.

ZET - Polet 09-04-2016 (3)

No, Polet je zbog utakmice manje koju igra na domaćem terenu u srijedu 13.04. protiv momčadi Dinama iz Odranskog Obreža ipak trenutno u prednosti pred svojom pratnjom. Već u nedjelju u Buševec dolazi i trećeplasirana momčad MŽNL Središte, što će uz zaostalu utakmicu u srijedu stvoriti realnu mogućnost Buševčanima za pomak ka vrhu tablice.