Novi domaći poraz Dinamo Hidrela

Kratko je trajala takozvana šok terapija u pozitivnom smislu zbog smjene trenera jer dinamovci iz Novog Čiča nakon što su u srijedu dobili Bunu 2:0 ponovno su poraženi i to na svom terenu od direktnog suparnika u borbi za ostanak u ligi. Gosti su poveli golom Josipa Kreze u 26. minuti a poravnao je rezultat Amel Pudić u 55. minuti. U 74. minuti imali su dinamovci kazneni udarac za možda tri vrlo važna boda ali ga nisu iskoristili kao ni još nekoliko lijepih prilika. Kazna je stigla u 85. minuti jer je Krezo zabio za 1:2 a taj rezultat se više nije mijenjao.

Dinamo Hidrel-Buna 13.04.16 (6)

DINAMO HIDREL –  DUBRAVA (V) 1:2 (0:1)

NOVO ČIČE Igralište Dinama Hidrela. Gledatelja 50. Sudac: Ilčić. Pomoćnici: Šarić i Bičanić (svi iz Dugog Sela).

STRIJELCI: 0:1-Krezo (26), 1:1-Pudić (55), 1:2-Krezo (85).

DINAMO HIDREL: Dolački, Risonjić (od 46. Vukadin), Sabljo, Novosel, Milanščak, Pudić, Đuksi, Balenović, Kitanović, Mikulinec, Kučan (od 62. Hrgović).
TRENER: Stiven Žitnik

DUBRAVA VRBOVEČKA: Knezek, Vidović, Jakovljević, Leboš, Sever, Pejazić, D. Fulir, M. Fulir, Krezo, T. Pranjić (od 90. Bujan), A. Pranjić.
TRENER: Siniša Marković

IGRAČ UTAKMICE: Josip Krezo