Udarnik još jednom ostao bez domaćih bodova

Nogometaši Udarnika i Moslavine odigrali su danas po veoma lošim uvjetima utakmicu 26. kola MŽNL Središte. Do samoga početka bilo je neizvjesno hoće li se susret uopće igrati zbog vode koja je prekrila gotovo cijeli teren. U prvih 45 minuta susreta nije bilo puno prilika niti s jedne strane, igrači su više plivali nego igrali po blatnjavom i vodom natopljenom terenu. Ipak iz takve igre i napucavanja gosti su prvi zaprijetili u 38. minuti preko Cerovečkog koji s nekih 40 metara dobro puca i gotovo vara Feljana. S druge strana odmah je uzvratio Šarić no njegov udarac zamalo odlazi iznad vratnice. Najbolju priliku za domaćina imao je Šarić koji po lijevoj strani prolazi obrambene igrače gostiju i pronalazi povratnom loptom Brajka koji promašuje prazan gol.

U nastavku utakmice gosti bolje ulaze u susret, a u 57. minuti Ijezie gura loptu Cerovečkom koji se sjurio pred Feljana, te pod prekršajem postiže gol za vodstvo od 1:0. Kurilovčani su do kraja susreta ozbiljnije zaprijetili u dva navrata, a najbolju priliku je imao Katanić iz slobodnog udarca u 81. minuti no lopta je prohujala tik uz vratnicu.

UDARNIK – MOSLAVINA  0:1  (0:0)

Kurilovec, igralište NK Udarnik, Gledatelja: 100, Glavni sudac: Anto Klasan (Karlovac), Pomoćnici: Dražen Rehorić i Denis Krčevski  (Karlovac) Delegat: Josip Stipković (Zagreb)

Strijelac: 1:0 Cerovečki (57)

Udarnik: Feljan, Kelihar, Šarić (85. Pejović), Paradžik, Radoš, Šestok, Brajko, Rus, Katanić, Dianežević (od 63. Pralas), Strunje (od74. Mihanović).

Trener: Dinko Livada

Moslavina: Moguljak, Magdić, Kraljević, Cerovečki, Petrović, Milinković, Zorko, Rekavić, Korica, Lončarević (od 89. Šulc), Ijezie Samuel (od 87. Glikić)

Trener: Večerić Dario