Zagreb II pokorio Zvrnik

Mladost druge momčadi Zagreba iz Kranjčevićeve nadigrala je na Zvrniku domaću momčad. Angažiranijim nastupom gosti su utakmicu riješili u prvom dijelu, prvo je Karlo Zebić u 33. minuti uhvatio na krivoj nozi domaćeg vratara Hrvoja Bradića kojeg je sa desne strane prebacio u suprotan kut, a u samoj završnici prije odmora David Jurak ušavši kroz obranu domaćih pred gol nisko špicom kopačke uz nemoćnog Bradića zaključuje bolju igru svoje momčadi.

13.11.2016. Buševec, SRC Zvrnik. MŽNL, 14. kolo, Polet-Zagreb II (1-3). Foto: Vitomir Štuban/cityportal.hr

U nastavku je bilo pokušaja sa domaće strane prema golu gostiju ali bezuspješno. Zagrebovi mladići sredinom druge dionice povećavaju prednost na tri razlike golom Daniela Štefulja koji je bio priseban u petercu domaćeg šesnaesterca iz ubačaja. Počasni gol Poleta postigao je iz kaznenog udarca Ivan Zagorec u sudačkoj nadoknadi, a prethodno je Roberta Zlodija u šesnaestercu oborio golman gostiju Gabrijel Grbavac. U zadnjem domaćem kolu po drugi puta ove jeseni momčad Poleta poklenula je na Zvrniku od bolje momčadi.

POLET (B) – ZAGREB II 1:3

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 50. Sudac: Grmuša (Sisak). Pomoćnici: Perković (Sisak) i Jušić (Kutina).

STRIJELCI: 0:1 – Zebić (33), 0:2 – Jurak (43), 0:3 – Štefulj (65), 1:3 – Zagorec (90 – 11 m).

POLET (B): Bradić, Stuparić, F. Sovina, Tičarić, Župetić (od 70. Josić), Zagorec, Blažinić (od 46. Barišić), Sučić, M. Brajković (od 46. Šafranić), Matušin (od 65. L. Brajković), Zlodi.
TRENER: Ivica Burić.

ZAGREB II: Grbavac, Surač, Džaferović, Sekulić, Radić (od 64. Lovrić), Vinski, Lukić (od 55. Štefulj), Jokić (od 70. Cvetković), Jurak, Zebić, Šutić.
TRENER: Robert Regvar.

IGRAČ UTAKMICE: Karlo Zebić