Čudesan preokret Dinamo Hidrela

Prošli vikend obilježilo je hladno, kišovito i snježno nevrijeme zbog čega su mnoge prvenstvene utakmice u amaterskom nogometu odgođene. Nekako u sjeni spomenutog ostala je pobjeda Dinama Hidrela u Banovom nad Jelačićem 3:1 što i nije iznenađenje.

06.11.2016. Igralište ŠRC Novo Čiče - 13. kolo Prva županijska nogometna liga Istok, Dinamo Hidrel-Turopoljac: 0:3. foto: David Jolić/cityportal.hr
Dinamovci u 89. minuti gubili 1:0 a onda se dogodio čudesni preokret! Foto: David Jolić/cityportal.hr

Iznenađenje je ipak način na koji su Novočičani pobijedili. Gubili su dinamovci u 89. minuti 1:0 a onda se dogodio čudesni preokret!. Zabili su modri u tri minute tri gola (89. Marko Rus, 90+1 Amel Pudić i 90+2 Vedran Novosel) i otišli kući pjevajući.

Kako je Turopoljac svoju utakmicu kontra Sloge iz Križa u Kuču morao odgoditi, Dinamo Hidrel je s bodom više opet preuzeo tron i vodeći je istočni županijski prvoligaš. Do kraja jesenske dionice Hidrel još u nedjelju igra doma protiv Bune a Turopoljac ide u goste Zvekovcu i onda ugošćuje Slogu. Kučanima su za jesensku titulu prvaka potrebna još 4 boda iz dvije spomenute utakmice.

BAN JELAČIĆ (B) – DINAMO HIDREL: 1- 3
BANOVO Igralište Jelačića. Igrano 13. studenog 2016. Gledatelja 50. Sudac: Antonio Vukadin (Dugo Selo). Pomoćnici: Zvonimir Rončević (Dugo Selo) i Karlo Cvetko (Zagreb). Delegat: Goran Krklec (Zagreb).
STRIJELCI: 1:0-G. Trošić (60), 1:1-Rus (89), 1:2-Pudić (90+1), 1:3-V. Novosel (90+2).

BAN JELAČIĆ: Brleković, D. Tarandek, Šalamun, Franjić, G. Trošić, Škrinjar (od od 53. Lovrak), Z. Tarandek (od 77. Hajek), Presečki, Mikulić (od 46. Andrić), M. Trošić, Svečnjak.
TRENER: Dino Juričić

DINAMO HIDREL: Balenović, Šantek (od 61. Sabljak), V. Novosel, Gmižić, Rus, Pudić, Đuksi, Hrgović, Vukadin (od 90. Risonjić), Mikulinec, Kučan (od 70. Slivak).
TRENER: Stiven Žitnik

IGRAČ UTAKMICE: Marko Rus