Serija promašaja za dva pogotka i neodlučen ishod

Zanimljiva utakmica s dva različita pristupa i mnogo promašenih šansi i zicera te ipak realan ishod na kraju. Momčad iz Banova igrala je otvoreno, htjela je eventualnom pobjedom napustiti predzadnje mjesto u poretku koje vodi u posljednji, sedmi, natjecateljski rang (2. ŽNL).

Reviju promašaja u drugom poluvremenu otvorio je Marko Mikulić u 55. kada je iz vrlo izgledne prilike tukao iznad vrata. Na drugoj strani ubačaj Marka Rusa iz kuta u 57. nije na sedam metara dobro zahvatio glavom Amel Pudić i lopta je završila pored vratnice. U 60. Vinko Zajec tuče zamalo iznad grede, a minutu kasnije Anto Aračić prelazi vratara domaćih i ne pogađa prazna vrata?! Za te promašaje goste u 63. kažnjava Petar Vukadin pogotkom s desetak metara na dodavanje Vedrana Novosela dovodi domaće u vodstvo. Za goste u 66. Mikulić promašuje zicer, a u 71. ipak izjednačenje. Dražen Tarandek je iz prekida ubacio visoku loptu na peterac, najviši u skoku je bio Darko Tarandek i udarcem glavom pogodio za 1:1. Do kraja je momčad gostiju sve pokušala da dođe do pobjede, ali nije uspjela. Domaći su čak imali dvije prigode (Novosel, Rus) da osvoje sva tri boda.

Prva županijska nogometna liga – skupina Istok, 29. kolo

NK Dinamo Hidrel – NK Ban Jelačić (B) 1:1 (0:0)

Novo Čiče. Igralište ŠRC Novo Čiče. Gledatelja 100. Nedjelja, 04.06.2017., 18 sati. Sudac: Valentino Anušić (Zagreb). Pomoćnici: Dejan Budić (Vrbovec) i Marko Vuković (Zelina). Delegat: Željko Stepanić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Vukadin (63), 1:1 – Da. Tarandek (71).

DINAMO HIDREL: Sabolić, Sabljak, Novosel, Milanščak (od 74. Slivak), Rus, Pudić, Balenović, Blažević (od 46. Risonjić), Gmižić, Đuksi (cap.), Vukadin (od 79. Milković). Trener: Željko Zagorac.

BAN JELAČIĆ (B): Brleković, Lovrak, Dr. Tarandek, Da. Tarandek, Zajec, Franjić, Svečnjak, Aračić, Trošić, Mikulić, Z. Tarandek (od 51. Hajak). Trener: Goran Presečki.

Igrač utakmice: Darko Tarandek.