Sava potopila Vatrogasac

Amaterski klubovi, Sava iz Sopi i Vatrogasac iz Kobilića, odigrali su svoju utakmicu 1. kola 1. ŽNL istok radnim danom u srijedu, 30. kolovoza 2017., od 18 sati umjesto ranije u nedjelju pa je vjerojatno i to jedan od razloga što je za Kobilince branio igrač Roman Grabović (pravi vratar nije nazočio utakmici). Utakmici također nije nazočio ni delegat. Bolja Sava povela je 1:0 golom Dejana Joveša u 14. minuti, a Vatrogasac je zatim odoljevao do 71. minute i drugog pogotka Save kojeg je zabio Marko Filipović. Utakmica je tada bila praktički odlučena jer su Kobilinci ubrzo ostali i bez isključenog Dilberovića. Konačni rezultat 3:0 postavio je u 83. minuti Mario Džido.