Odbojkaši Gorice doživjeli drugi poraz

U 6. kolu 2.nacionalne odbojkaške lige – centar, odbojkaši Gorice doživjeli su težak poraz od 3:0 u setovima (25:20, 25:12, 25:16) od Odbojkaškog kluba Daruvar na domaćem terenu.

Ovo je drugi poraz ove sezone od Daruvarčana, a prvi je bio na početku sezone, u prvom kolu Kupa regije Centar.

Obje momčadi dobro otvaraju prvi set. Daruvarčani polovicom seta stvaraju rezultatsku prednost, a pogreške domaćih odbojkaša u bloku i na servisu rezultiraju gubitak prvog seta. I dok se u drugom setu očekivala ista bespoštedna borba, Goričani kao da su stali. Prvo je stao prijem, a zatim i napad i obrana. Probali su domaći odbojkaši izmjenama pokvariti ritam gostiju, no jedino što su mogli osvojiti u drugom setu bilo je 12 poena. U trećem setu su Goričani koncentriraniji na prijemu i obrani, no zapinje u napadu i Daruvarčani vrlo rano stvaraju prednost. Večer za zaborav mogla je započeti nakon što su gosti realizirali prvu meč loptu.

Domaći odbojkaši sada imaju tjedan dana za pripremu za gostujuću utakmicu protiv vodećeg i neporaženog Odbojkaškog kluba Sheeft.