FOTO Tri pogotka Roginića za visoku pobjedu

Gorica II je u pripremnoj utakmici posve nadigrala i visoko porazila Gradiće, koji su čak prvi došli do vodstva iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Tijekom cijelog meča bila je vidljiva bolja pripremljenost momčadi trenera Perice Vidaka, domaćin je drugo poluvrijeme odigrao s kompletno novom postavom, a kod gostiju na klupi su bila samo dva igrača.

Klasičnim hattrickom Ladislav Roginić je anulirao vodstvo suparnika i osigurao svojoj momčadi vodstvo od dva razlike prije odlaska na odmor. U drugom poluvremenu Gorica II je nastavila brzom igrom i uigranim kombinacijama te je zadnja linija četveroligaša bila na stalnim iskušenjima. Za pogodak Velića asistirao je Spudić, koji je i sam postao strijelac nešto kasnije, a Sudar je sigurnom realizacijom kaznenog udarca postavio konačni rezultat.

Pripremna utakmica

HNK Gorica II – NK Gradići 6:1 (3:1)

Gradski stadion. Igralište s umjetnom travom. Gledatelja 40. Subota, 27.01.2018., 13 sati. Sudac: Davor Mužar. Pomoćnici: Admir Hasanović i Josip Vitez

Strijelci: 0:1 – F.Župetić (10-11m), 1:1 – Roginić (13), 2:1 – Roginić (32), 3:1 – Roginić (42), 4:1 – Velić (58), 5:1 – Spudić (73), 6:1 – Sudar (85-11m).

GORICA II: Debijađi, Perić, Božić, Radoš, Choe, Ivančić, Blatančić, Krpečanec, Šroler, Roginić, Bakula (još su igrali: Jelavić, Matić, Lukarić, Rajić, K. Krizmanić, I. Krizmanić,  Rajić, Lučić, Spudić, Velić, Seo). Trener: Perica Vidak.

GRADIĆI: Kovačić, Gršić, M.Župetić, Krstanović, Cedrich, Zagorac, Matanović, Fridrih, Štefner, F.Župetić, Hajduk (još su igrali: Hrženjak, Zrnčić). Trener: Zoran Tomčić.