FOTO Mladost bolja od Vatrogasca

Malonogometno prvenstvo veterana Nogometnog saveza Velika Gorica nastavljeno je sinoć utakmicama 5. kola u SC Panadić Sport. Susret između VG Boysa i Gorice odgođen je zbog sudjelovanja prošlogodišnjih dvoranskih prvaka (VG Boys) u Rovinju na 16. dvoranskom prvenstvu veterana Hrvatskog nogometnog saveza (16. do 18. veljače).

Mladost je uvjerljivo pobijedila Vatrogasac, ali ne tako uvjerljivo kako bi to mogao rezultat sugerirati. ‘Vatrogasci’ su držali ravnotežu (1:1) u prvih 20 minuta i do polovice drugog poluvremena kada je Bogović svojim drugim pogotkom na asistenciju Kadabca doveo lidera do prednosti. Pokušaj Vatrogasca s Čavarom kao vratarom (s markerom) je otišao u posve krivom smjeru, jer je Matejaš iskoristio suparničke neprecizne predaje lopte i dva puta pogodio nečuvanu mrežu za konačni rezultat.

Buna je s voditeljem Mrkonjićem u prvoj postavi kontra Hruševca kasnim pogotkom Dobrenića upisala pobjedu i prekinula niz od dva uzastopna poraza. ‘Brežani’ su zabilježili i peti poraz, iako ne izgledaju slabo na terenu, ali njihova glavna kočnica je stalna nekompletnost i pred ovo kolo javila se bojazan da zbog deficitarnosti igračkog kadra neće ni igrati utakmicu.

1. malonogometno prvenstvo veterana Nogometnog saveza Velika Gorica
  2. kolo (subota, 17.02.2018.): Vatrogasac – Mladost 1:4 (Badrić / Bogović 2, Matejaš 2), Hruševec – Buna 0:1 (Dobrenić). VG Boys – Gorica (subota, 24. veljače).

Redoslijed: 1. Mladost 12 (5 4 0 1 18:8), 2. VG Boys 9 (4 3 0 1 10:3), 3. Vatrogasac 9 (5 3 0 2 11:9), 4. Buna 7 (5 2 1 2 7:12), 5. Gorica 4 (4 1 1 2 12:15), 6. Hruševec 0 (5 0 0 5 6:17).