Rukometašice Udarnika u četvrtfinalu

Na Prvenstvu Hrvatske za djevojke 2002. godišta i mlađe, rukometašice Udarnika izborile su polufinale. Prvi dan u uzbudljivoj utakmici pobijeđene su minimalno Trogiranke 18:17, dok je u dvostrukom programu u četvrtak u prvom dvoboju izborena pobjeda kontra rukometašica Radnika. Šest minuta prije kraja Udarnik ostaje s dvije igračice manje, a Radnik 15 sekundi prije kraja također ima dvije igračice manje na terenu. Igračice Udarnika uspjele su se ipak više puta probiti kroz čvrstu obranu Radnika i upisati pobjedu 14:10. U drugom ogledu nekoliko sati kasnije protiv Zameta mlade rukometašice Udarnika zabilježile su poraz. Do 35 minute držale su Zamet u egalu, a zatim par pogrešaka odvodi rezultat na protivničku stranu za konačnih 15:22.

Velikogoričke rukometašice nakon razigravanja u skupini sa spomenutim ekipama zauzele su 2. mjesto te izborile četvrtfinalnu utakmicu gdje će im protivnice biti ekipa Lokomotive. Susret se igra u petak, 6. travnja sa početkom u 11 sati.