Polet lako do bodova protiv Vatrogasca

Polet je na svom Zvrniku zabilježio još jednu uvjerljivu i zasluženu pobjedu. Potpuno su nadigrali suparnike iz Zdenaca Brdovečkih, uz četiri postignuta pogotka trebali su ih zabiti barem još toliko. Već u uvodnom dijelu dvoboja domaći kapetan Sučić ima velike zasluge za vodstvo, u dva navrata izborio se za loptu te je asistirao suigračima Zlodiju i Pejaku za vodstvo od dva razlike u samo osam minuta igre. U drugom dijelu utakmice nije se dugo čekalo na podebljanje vodstva domaćih, u 56. minuti napadač Zlodi probio se po lijevoj strani, povratnom loptom uposlio je Bobesića na kojih dvadesetak metara čiji rezonantan udarac završava iza leđa golmana gostiju Polića. Napadačkom igrom Polet je nastavio do kraja utakmice, tako su se u prilikama našli Zlodi, Ban, Brajković, Pejak i Mikulić, no lopta nije htjela u mrežu. U samoj završnici utakmice Mikulićev ubačaj sa desne strane prati Stuparić i sa blizine pogađa u mrežu za konačnih 4:0.

POLET (B) – VATROGASAC (Z) 4:0

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 50.
Sudac: Mikšec (Zagreb). Pomoćnici: Madžar (Vrbovec) i Jukić (Farkaševac).

STRIJELCI: 1:0 – Zlodi (3) , 2:0 – Pejak (8) , 3:0 – Bobesić (56) , 4:0 – Stuparić (88).

POLET (B): Bradić, Šegota (od 80. Kovačević), F. Sovina, Skrbin, Stuparić, Robić (od 72.
Ban), Bobesić, Pejak, Sučić, Brajković (od 80. Mikulić), Zlodi (od 75. Jušić). TRENER:
Mario Paviša.

VATROGASAC (Z): Polić, Kartelo, Mekinec, Šekrst, Čerina (od 46. Jolić), Papić, Miholić,
Kalamir, Miletić, Lučić (od 67. Orsag), Šavorić. TRENER: Damir Kovačić.