FOTO Dinamo II ‘petardom’ nadigrao Kurilovčane

27.07.2019. Velika Gorica – SRC Udarnik. Pripremna utakmica: NK Kurilovec – GNK Dinamo II. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Pripremna utakmica između trećeligaša Kurilovca i drugoligaša Dinamo II danas u prijepodnevnom terminu (početak u 10 sati) privukao je veliki broj gledatelja na SRC Udarnik. Susret je odigran u trajanju 2×60 minuta tako da su treneri imali mogućnost izrotirati s primjerenom minutažom sve igrače koje su imali na dispoziji.

Susret je s obje strane otvoren ‘defenzivnom varijantom’, što znači kontrolu lopte na svojoj polovici, prebacivanje lopte nekoliko puta s jednog boka na drugi i obratno te pokušaj ubacivanja u dubinu za napadače. Nakon desetak minuta Zagrepčani su pretrčali obranu domaćina i poentirali za 0:1 te su u deset minutnom ritmu pogodili mrežu domaćina još dva puta, tako da su već u prvih tridesetak minuta imali tri pogotka prednosti. Do isteka poluvremena gosti su poentirali još jednom, a domaće navijače je solo akcijom i efektnim pogotkom razveselio Grdenić.

U drugom poluvremenu izmijenjene su kompletne postave, ali postignuta su još samo dva pogotka, po jedan na svakoj strani, za domaće je pogodio Slunjski.

Pripremna utakmica

NK Kurilovec – GNK Dinamo II (Zagreb) 2:5 (1:4)

Velika Gorica. SRC Udarnik. Gledatelja 200. Subota, 27.07.2019., 10 sati. Sudac: Zvonimir Landeka (Velika Gorica). Pomoćnici: Dario Mužar (Velika Gorica) i …

KURILOVEC: Bogović, Karabatić, D.Posavec, Čunčić (cap.), Mandura, Matoš, Grdenić, Stiplošek, Kelava, Sudar, Sedlaček (još su igrali: Debijađi, Župetić, Rajić, Vojnić, Spudić, Žordić, Povoljnjak, Slunjski, Roginić, P.Posavec, Haithem, Borovac). Trener: Perica Vidak.

DINAMO II: Josipović, Hrvoj, Kim, Franjić, Gugić, Kapitanović, Gyu, Čuić, Jovičević, Šipoš, Kočar (još su igrali: Jurić, Tolj, Radonja, Antovski, Nižić, Jelenić, Tolić, Pavlak, Radić, Humeljak, Prapastica, Nochtar, Fintić, Večerić, Leš). Trener: Igor Jovičević.