Derbi susjeda u Vukovini: Jelačiću pobjeda, Dinamo Hidrelu komplimenti

U vrlo dobroj utakmici Jelačića i Dinamo Hidrela, s mnogo prilika, domaćini su bili spretniji i sretniji. Vrlo dobra igra Hidrela nije nagrađena ni pokojim pogotkom, a kamoli bodovima. Početak dvoboja donio je otvorenu igru, pa je tako Miletić nečuvan glavom pogodio vratnicu, a na drugoj strani Pejak dva puta izlazi sam pred Sakača. Međutim, rezultat ostaje nepromijenjen. U 20. minuti Miletić koristi dubinsku loptu nakon nesporazuma između linija Hidrela i lijepo pogađa za vodstvo Jelačića.

Na poluvremenu utakmice dinamovac Jakovljević ostaje u svlačionici zbog ozljede, a igra susjeda iz Čiča pomalo jenjava. Raspoloženi strijelac Jelačića Miletić tada ne koristi dvije prilike, u kojima je spašavao Zorić. Nakon toga dinamovac Pejak pogađa prečku, a Kuzmić i Hrkovac ne koriste udarce sa strane. Kazna stiže u obliku Zorićevog nesretnog autogola nakon ubačaja Prizmića s desne strane.

Sredinom drugog dijela Gligorević ruši Miletića za najstrožu kaznu, a Matejčić puca visoko iznad prečke. No, u 79. minuti bivši igrač Dinama Marko Rus prima i smiruje loptu na dvadesetak metara od suparničkog gola i lijevom nogom pogađa za konačnih 3-0.

JELAČIĆ – DINAMO HIDREL 3-0
VUKOVINA Igralište Jelačića. Gledatelja 100. Sudac: Nikola Šimunović (Velika Gorica). Pomoćnici: Tihomir Bratković (Velika Gorica) i Ivan Smolčić (Zagreb). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica).
STRIJELCI: 1-0 Miletić (20), 2-0 Zorić (58-ag), 3-0 Rus (76).
JELAČIĆ: Sakač, Ivanjko, Jambrešić, Matejčić (od 80. Orešković), Rus, Nikić, Miletić, Mršić, Godinić, D. Matković (od 46. Karlović), Prizmić. Trener: Stiven Žitnik
DINAMO HIDREL: Gligorević, Jakovljević (od 46. Jurišić), Hrkovac, Kuzmić, Zorić (od 64. Ž. Josić), Slivak, Vukadin, Hladni, D. Josić (od 73. Čurla), Pudić, Pejak. Trener: Mario Kajinić