FOTO Druga pobjeda Turopoljca na domaćem terenu

15.09.2019. Kuče. Jedinstvena županijska nogometna liga – 4. kolo: NK Turopoljac – NK Dinamo (Jakovlje). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je boljom igrom u drugom poluvremenu zabilježio drugu prvenstvenu pobjedu zahvaljujući ponajviše dvostrukom strijelcu Ivanu Šestoku. Dinamo je dosta ambiciozno započeo utakmicu, igrao je otvoreno bez suvišnog respekta prema domaćinu. Nakon dvije propuštene prigode i dva udarca iz kuta, gosti su u 13. minuti došli u vodstvo kada je D. Konjevod iskosa s desne strane pogodio bliži kut. Domaći su izjednačili dvije minute kasnije preko Šestoka, koji je sigurno realizirao izlazak pred vratara i lopta je završila u maloj mrežici.

Drugo poluvrijeme bilo je u znaku domaće momčadi, koja je igrala čvršće i bez suvišnog kompliciranja u sredini terena. Kada je Šestok po drugi put zatresao mrežu za vodstvo 2:1 bila je to naznaka da će bodovi ostati doma. Đuračić je u završnici pogotkom u 84. minuti ovjerio pobjedu domaćina.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2019./2020. – 04. kolo

NK Turopoljac – NK Dinamo (Jakovlje) 3:1 (1:1)

Kuče. Igralište: SRC Kuče. Gledatelja 120. Nedjelja, 15.09.2019., 17 sati. Sudac: Matija Spudić (Ivanić Grad). Pomoćnici: Marin Medved (Ivanić Grad) i Danijel Gašpar (Križ). Delegat: Slavko Ivanec (Sveta Nedelja). Strijelci: 0:1 – D. Konjevod (13), 1:1 – Šestok (15), 2:1 – Šestok (64), 3:1 – Đuračić (84)

TUROPOLJAC: I. Zagorac, Kapović, Balenović (od 59. Fabijančić), Matasić, Šestok (od 85. Čaić), Matek (od 73. Đuračić), Đuksi (od 90. Rak), Filep, Paradžik, Bušić, Lučić (cap.). Trener: Vlado Horvat.

DINAMO: Šimunić, Debogović, Škrlin Batina, Petir, Svetec (od 63. Vicić), Šipek, Piškor, Dutković, D. Konjevod, A. Konjevod (od 80. Suhina), Jukić. Trener: -.