FOTO Gradići uvjerljivom pobjedom zadržali prvo mjesto

[]

13.09.2020. Gradići. 4. nogometna liga Središte Zagreb – 05. kolo: NK Gradići – NK Stubica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Furiozan početak domaćih i dva pogotka prednosti već u 10. minuti! Duga dijagonala Radoša na desnu stranu, prizemni ubačaj na peterac i Hajduk iz okreta pogađa donji kut za 1:0. Na 2:0 podigao je Brdek udarcem s preko 20 m, lopta je iznenađujuće ispod vratara završila u mreži.

Pritisnuti zaostatkom gosti su se otvorili i pokušali se vratiti u susret, a u 15. minuti kontakt Koletića i Budimira u kaznenom prostoru te padanje napadača Stubice izazvalo je burne prosvjede gostiju, tražili su kazneni udarac. Prosvjedovali su još na neke diskutabilne sudačke odluke, a posebno je žestok bio njihov trener. Gosti su smanjili na 2:1 nakon ubačaja M.Koletića iz prekida, kada je stoper Lešković u visokom letu glavom smjestio loptu pod gredu.

Stubica je nakon odmora uvela u igru drugog vratara, ali joj to nije pomoglo, jer su domaći, kao i na početku utakmice, odgovorili brzim pogotkom. Na 3:1 u 50. minuti povisio je Hajduk svojim drugim pogotkom. Kada je Turkalj pogodio za 4:1 u 60. minuti to je bio znak da će Gradići zabilježiti i četvrtu prvenstvenu pobjedu te ostati na prvom mjestu prvenstvene ljestvice.  Konačni rezultat postavio je Abazi u završnici.

Četvrta nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021. – 05. kolo

NK Gradići – NK Stubica 5:1 (2:1)

Gradići. Igralište ŠRC Gradići. Gledatelja 150. Nedjelja, 13.09.2020., 17 sati. Sudac: Antonio Krizmanić. Pomoćnici: Mario Cindrić i Mario Jelić. Četvrti sudac: Davor Bertol (svi Zagreb). Delegat: Mladen Janić (Goli vrh). Strijelci: 1:0 – Hajduk (2), 2:0 – Brdek (10), 2:1 – Lešković (32), 3:1 – Hajduk (50), 4:1 – Turkalj (60), 5:1 – Abazi (89).

GRADIĆI: Zagorac, H.Krstanović, Cedrick (od 68. Cindrić), Radoš, Budimir (cap.), Borovac, Brdek, Hrženjak (od 57. Turkalj), Vojnić (od 72. L.Krstanović), Pralas (od 53. F.Župetić), Hajduk (od 79. Abazi). Trener: Goran Jelavić.

STUBICA: Rajilić (od 46. Pušec), Marjanović (od 62. Čekolj), Matuša (cap.), Koletić (od 89. Kasapović), Strabić (od 81. Pirički), Drempetić, Pišković, Mario Landripet, Mateo Landripet, Lešković, Korman (od 65. Mihovljanec). Trener: Zlatko Koletić.