Marko Drašković i David Koren zlatni, Pinky drugi ekipno.

JK Pinky PH seniori 2016.

U konkurenciji 163 natjecatelja iz 33 kluba Judo klub Pinky zauzeo je drugo mjesto, a zlato su osvojili Marko Drašković (-66kg) i David Koren (-90kg).

U subotu,  05. ožujka u Rijeci u atletskoj sportskoj dvorani Kantrida održano je prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke. Natjecanje je okupilo 163 natjecatelja iz 33 kluba.

David Koren - 90 kg 1. mjesto PH seniori 2016.

JK Pinky je nastupio sa 11 natjecatelja u konkurenciji seniora koji su postigli slijedeće rezultate:- 60 kg Boris Vlahović 7. mjesto, Mislav Božić, bez plasmana, - 66 kg Marko Drašković  1. mjesto, - 73 kg Filip Strmečki 9. mjesto, Filip Skrbin  9. mjesto, Nikola Karnas bez plasmana, Tomislav Karnas bez plasmana, - 81 kg Kruno Koren 5. mjesto, Tomislav Duspara 5. mjesto, - 90 kg David Koren 1. mjesto i Ivan Bedenic  bez plasmana.

U ekipnom poretku klubova u seniorskoj konkurenciji JK Pinky zauzeo je 2. mjesto.

Trener voditelj : Ibrica Mušinović

Marko Drašković - 66 kg 1. mjesto PH seniori 2016.