Uspješan vikenda karatista Gorice – 11 zlatnih medalja

IMG_7226

Proteklog vikenda članovi Karate Kluba Velika Gorica nastupili su na dva turnira.

U Zagrebu je u subotu održan ZAGREB KARATE FEST u organizaciji Zagrebačkog karate saveza na kojem su nastupili gorički najmlađi natjecatelji, a u Križevcima u nedjelju međunarodni turnir KRIŽEVCI OPEN koji je poslužio njihovim kadetima, juniorima i ml. seniorima kao zadnja provjera prije prvenstva Hrvatske.

U Zagrebu su nastupili sa 16 natjecatelja i osvojili čak 14 medalja. Najmlađi jako brzo napreduju i očekuju ih sigurno veliki rezultati u budućnosti.

Osvojeno je 5 zlata, 2 srebra i 7 bronci.

Fran Žagrović- ml.učenici +38kg

U Križevcima su gorički stariji borci pokazali odličnu formu i osvojili 9 medalja od čega 6 zlata, 2 srebra i 1 broncu. Najuspješniji su bili Petar Orešković i Ines Grdenić osvojivši zlato u svojem i starijem uzrastu.