Pobjede predkadeta i dječaka U13

[]

Naše mlade snage iskazale su se ovaj vikend. Dječacima U12 koji su pobijedili košem sa zvukom sirene pobjedama su se pridružili  dječaci U13 i predkadeti.

U subotu su mladići pod vodstvom trenerice Michaele Rudež donijeli bodove s gostovanja u Zagrebu protiv ekipe Vučića. Osim opuštanja u 3. četvrtini mladi su Bikovi dominirali parketom cijelu utakmicu i došli do svoje 4. pobjede te su sada na omjeru 4-2 i bore se za 2. mjesto iza neprikosnovenog Ogulina.

Vučići 8 7 6 5 26
14 16 2 11 43
Vučići
Toma Šarac 8, Gabrijel Uremović 6, Grga Fulir 3, Luka Bilić 2, Marko Anić 2, Marko Baburić 2, Fran Mihanović 2, Andrej Buntić Rogić 1.
Gorica
Andrej Holub 21, Luka Ćućković 6, Emanuel Turkalj 6, Ivano Punek 4, Leonardo Jularić 4, Andrija Maletić 2, Borna Briševac 0, Vlado Šimeg 0, Bruno Crnogaća 0, Petar Graovac 0.

Predkadeti su nakon uvjerljive pobjede u 1. kolu nastavili u istom ritmu i uvjerljivo svladali vršnjake iz ekipe Medveščak II.

Nakon izjednačene prve četvrtine mladići pod vodstvom Ivana Stanišaka dominirali su cijeli susret pa su u jednom trenutku imali i 30 poena prednosti. S drugom pobjedom u nizu sada smo na diobi 1. mjesta s 4 boda i koš razlikom +110.

Gorica 12 18 12 18 60
Medveščak II 11 5 11 10 37
Gorica
Zvonimir Omerzo 19, Petar Gruja 13, Andrej Holub 8, Bartol Stublić 8, Luka Čučković 8, Jurica Kurjak 2, Matija Mihić 2, Vito Dragin 0, Mihael Gruja 0.
Medveščak II
Niko Baković 18, Jonathan Dubravčić 5, Danavir Petruša 4, R Kovačević 4, Andrija Jurić 2, Nikola Ban 2, Nikola Tomašković 2, Josip Osmakčić 0, Ante Baković 0, Teo Valčić 0.

The post Pobjede predkadeta i dječaka U13 appeared first on Košarkaški klub Gorica.