II. KADETSKA LIGA, 10. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Gorica 20 31 19 13 83
Bosco II 12 8 11 14 45
07.12.2019. / 15:15 51:20 32:25

Danas su kao uvertira za utakmicu seniora kadeti odigrali utakmicu 10. kola 2. kadetske lige.

Pri tom su bili vrlo uvjerljivi i već do poluvremena riješili pitanje pobjednika.

Gosti su se držali koliko toliko u 1. četvrtini (20:12), ali  mladi Goričani energijom su se nametnuli u 2. dionici koju  dobivaju s 31:8.

U nastavku utakmice se igralo ležernije sve do konačnih +38.

Goričane su predvodili Stančić s 19 i Brzović s 18 poena, dok je kod Bosca najefikasniji bio Kustura s 9 koševa.