Prva pobjeda za dječake U-13

Selekcija U-13 u županijskoj ligi startala je s nekoliko vezanih poraza, no prikazivala je sve bolju i bolju igru.

Porazi ih nisu pokolebali već su ih motivirali za još žešće treninge i 1. pobjeda je morala doći.

A došla je protiv vodećeg Samobora koji je do sada upisao svih 6 pobjeda.

Samoborci su i ovaj puta počeli furiozno i ponajviše brzim kontrama dobivaju prvu četvrtinu 17:11.

Igrači trenera Ivankovića rade preokret u 2. dionici i na veliki odmor odlaze s minimalnom prednošću 27:26.

Gosti su opet bolji u nastavku i 3. četvrtinu dobivaju 14:6 te uoči odlučujućih 10 minuta imaju 7 poena prednosti.

I tada se sve otvorilo. Gorički mladići igraju kao u transu i zadnju dionicu dobivaju s 23:9 te na taj način dobivaju i utakmicu rezultatom 56:49.

Goricu su predvodili Štimac i Vulić sa 16 poena, a Hum je pridodao 14 koševa. U redovima Samobora najefikasniji su bili Kelečić s 13 i Hrastnik s 12 koševa.

Gorica: Vulić 16, Štimac 16, Hum 14, Belačić 6, Čučković 2. Klepac 2, Perica, Barbarić, Jurić, Gojčeta, Omerzo, Penava

trener: Josip Ivanković

Samobor: Kelečić 13, Hrastnik 12, Žganjer 10, Čretni 7, Dean 4, Medić 2, Zečić 1, Bednjanec, Mance, Nikolić