HOK Gorica slavila protiv Medveščaka

Prvenstvene obveze odbojkašica u 1. B ligi donijele su HOK Gorici, novaku u Ligi, gostovanje u Zagrebu kod ekipe Medveščaka. Igračice iz Velike Gorice uspješno su odradile obvezu i odnose pobjedu. Slavile su s 3:1. Izgubile su prvi set, nakon dosta izjednačene igre. Ali, u preostala tri seta do izražaja je došla kvaliteta HOK Gorice, što je na kraju bilo i odlučujuće za upisivanje i druge prvenstvene pobjede.

Odlično su Goričanke startale u sezonu, jer ne zaboravimo, prije tjedan dana su svladale Veliku Goricu, a i važno je, iako smo već malo i dosadni, naglasiti da su novi u Ligi. U sljedećoj rundi ih očekuje domaći ogled protiv ekipe Novog Zagreba. Drugi naš predstavnik u ovoj ligi, Velika Gorica upisala je i drugi poraz, na domaćem parketu izgubili su od HAOK Mladosti III s 1:3.