16. SLJEMENSKI MARATON 2015

Članovi MK Velika Gorica sudjelovali su na Sljemenskom maratonu koji se boduje za HUCIPT planinski kup. Očekivanja su ostvarili juniori Ivan Jakop i Marko Čaić koji su u juniorskoj utrci na 4 km osvojili  prvo odnosno drugo mjesto. Ivan je zahtjevnu stazu istrčao za 20:30 min. a Marko za 20:47,ujedno su zauzeli prvo i drugo mjesto u apsolutnoj kategoriji.

Goran Grgas se jedini upustio u trčanje cijelog maratona te je tri kruga od 14 km istrčao za 4:15:02 sata i zauzeo 15. mjesto. U utrci na 14 km iliti jedan sljemenski krug sudjelovali su Renata Horvatek, Želimir Delač i Darko Mišerić. Renata je zauzela ukupno 96. mjesto u vremenu 1.33:56, Želimir je bio 39. sa vremenom 1:19:53 a Darko je zauzeo 30. mjesto sa vremenom 1:16:40.

Čestitke svima koji su se odvažili i nastupili!