Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju 2015.

9.Međunarodna planinska utrka na Velebitu „Visočica 2015“

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju

Članovi MK Velika Gorica nastupili su na planinskoj utrci Visočica u organizaciji AK Velebit 2001.Utrka je ujedno bila i pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju. Seniorska muška utrka iznosila je 12,4 km., a juniorska i ženska seniorska 8,4 km. Darko Mišerić stazu je istrčao za 1:29:15 i osvojio 4.mjesto u kategoriji M40.Goran Grgas osvojio je 1.mjesto u kategoriji M45 u vremenu 1:30:10.

Sanja Đapić Štriga osvojila je 4. mjesto u kategoriji Ž30.

Juniori su opet bili odlični,Ivan Jakop osvojio je 4. mjesto a Marko Čaić 6. mjesto.

Goran Grgas i Darko Mišerić istrčali su za trening i stazu unatrag do samog starta,te tako napravili dužinski trening od 29km.

Čestitke maratoncima za uspješan nastup i uložen trud po iznimno teškoj stazi te izuzetno teškom vremenu.