Varaždinski polumaraton 2015.

21.Varaždinski polumaraton 2015.

Uspješan vikend maratonaca u Varaždinu. Nakon dugo vremena MK Velika Gorica imala je mušku i žensku ekipu na polumaratonu (3 člana/ekipa).Sveukupno osvojeno je 4 medalje,2 zlata,1 srebro i 1 bronca. Najmlađi su trčali 5 km i ponovno osvojili odličja te opravdali očekivanja kluba i trenera. Ivan Jakop istrčao je 5 km dionicu za 17:43 min. te je osvojio 1. mjesto u kategoriji mlađi juniori dok je Marko Čaić ciljem prošao za 18:46 min. i time osvojio 2. mjesto u kategoriji stariji juniori. Čestitke i obitelji Jakop na istrčanoj utrci i dobrim rezultatima(mama- 5km/tata- 21km).

ESAD TAŠAKOVIĆ        M55-9  1:54:45

Želimir Delač osvojio je prvo mjesto u kategoriji M55, a Sanja Đapić Štriga treće mjesto u kategoriji ŽS. Nakon dugo vremena i problema sa ozljedama u žensku ekipu nam se vratila Renata Horvatek osvojivši 4 mjesto u kategoriji Ž50 isto kao i Tatjana u kategoriji Ž45.Ujedno Sanja i Tatjana postavile su svoje osobne rekorde. Sanjin rezultat je najbolji ženski rezultat u povijesti kluba na polumaratonu. Čestitke cure!

Goran Grgas jedini je član sa istrčanim svim službenim utrkama lige  HUCIPTa te ostalim neobvezujućim utrkama i kao takav najviše je doprinio osvojenim bodovima kluba. Goran je osvojio 6. mjesto u kategoriji M45 u vremenu 1:28:39 (standardno odličan).I za kraj standardno odličan i član koji daje i više od trenutnih mogućnosti,službeni vozač kluba Esad Tašaković osvojio je 9.mjesto u kategoriji M55 u vremenu 1:54:45.

Čestitke svim članovima na odlično odrađenom „Varaždinu“.Slijedeće trka je Zagrebački maraton te se radujemo ponovno dobrim rezultatima i uvrštenju 1.mjesta druge lige HUCIPTa.