Kadeti Mraclina došli do vrijedna tri boda protiv Strmca iz Bedenice

Iako su gosti došli sa samo 9 igrača, pružali su dostojan otpor domaćinu koji je ušao u utakmicu opušteno i nekako tmurno kakvo je i vrijeme bilo toga nedjeljnog prijepodneva.
Domaćini dolaze do vodstva preko Vladimira Galekovića u 16. minuti, ali opuštenu igru Mraclina kažnjava u 22. minuti Hrvoje Šilinić te rezultat vraća na 1:1. Do kraja poluvremena kadeti NK Mraclina preko Petra Bartolića zabijaju još dva gola.
Drugo poluvrijeme Mraclinčani rutinski odrađuju te krajnji rezultat odlazi u korist domaćina – 6:2.

NK Mraclin: Leon Dobrenić, Petar Bartolić, Danijel Posavec, Luka Đuretić, Teo Sremić, Luka Bašić, Jurica Gotić, Stjepan Cavrić, Vladimir Galeković, Matej Markulin, Ivan Posavec (od 41. minute) Dorijan Tandarić.

NK Strmec: Antonio Cvrlja, Mihael Vuk, Adrijan Kranjec, Mateo Ratkajec, Marko Vuk, David Škof, Luka Bobinec, Karlo Šilinić, Hrvoje Šilinić.

Post Kadeti Mraclina došli do vrijedna tri boda protiv Strmca iz Bedenice je prvi puta viđen na MRACLIN . HR.