Mraclinu treća pobjeda u nizu – 3:1 protiv Lonje

Nogometaši Mraclina sjajnom igrom protiv Lonje ubilježili su treću prvenstvenu pobjedu u nizu. Nije krenulo rezultatski glatko po domaće igrače, gosti iz Lonje poveli su u 29. minuti kada je, nakon trećeg kornera u nizu,glavom poentirao Ivan Fluka. U samoj završnici prvog dijela utakmice mladi stoper Mraclina Željko Babić svojim  seniorskim prvijencem također glavom matirao je gostujućeg vratara. Mraclin je poveo u 60. minuti 2:1 iz kaznenog udarca, napadač Bruno Augustić je najprije srušen od strane Filipa Oroza u kaznenom prostoru, da bi poslije bio neumoljiv s bijele točke. Akciji za podebljanje rezultata krenula je od Josipa Jurića za Brunu Augustića koji nesebično asistira za egzekuciju Domagoju Desputu. Odličan uvod u početak sezone navijači i igrači Mraclina bučno su proslavili na terasi sportskog doma Nove grabe.

MRACLIN – LONJA 3:1
MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 100. Sudac: Ilčić. Pomoćnici: Barkić i Bićanić (svi iz Dugog Sela).
STRIJELCI: 0:1 – Fluka (29). 1:1 – Babić (43), 2:1 – Augustić (60 – 11 m), 3:1 – Desput (75).
MRACLIN: Dražić, Desput (od 80. Starčević), Babić, J. Domitrović, Dolibašić, Đurašin, J. Cvetnić (od 90. Cota), Onić, Bartolić (od 46. Petravić), Augustić (od 77. Guduraš), Jurić (od 88. Ćevid). Trener: Marko Pancirov.
LONJA: Jerković, Fluka, Franić (od 72. Forgač), Oroz, Ivoš, Simonović (od 52. Matić), Dimović, Sesar (od 58. Baček), Vidović, Kobaš (od 69. Šumić), Skupnjak (od 77. Salopek). Trener: Igor Mostarlić.