Mraclin i dalje nezaustavljiv

Zasigurno teže od očekivanja nogometaši Mraclina izborili su osmu pobjedu u nizu. Gosti iz Banova u ranoj fazi utakmice iznenadili su domaću obranu preko Uremovića. Nije se dugo čekao odgovor domaćih igrača. Ivan Kos probio se po lijevom boku, asistirao Bruni Augustiću, a prvi strijelac Mraclina akciju je pretvorio u pogodak. U smiraj prvog poluvremena iz kornera je pred gol gostiju ubacio Josip Jurić, mladi stoper domaćih Željko Babić glavom je pogodio u mrežu suparnika za preokret iz minusa u plus. Pred sam kraj utakmice nastala je prava drama sa sretnim završetkom po domaću momčad. Prvo su gosti izjednačili preko kapetana Gorana Trošića. Minutu kasnije Dario Guduraš pogotkom za pobjedu 3:2, dovodi svoju momčad i navijače u ekstazu.

I. županijska liga – Istok ,  8. kolo

MRACLIN – BAN JELAČIĆ (B) 3:2

MRACLIN. SRC Nova graba.
Sudac: Radić (Velika Gorica). Pomoćnici: Mužar i Merkaš.

STRIJELCI: 0:1 – Uremović (9), 1:1 – Augustić (11), 2:1 – Babić (44), 2:2 – Tarandek (88), 3:2 – Guduraš (89).

MRACLIN: Dražić, J. Cvetnić (od 67. A. Dolibašić), J. Domitrović, Babić, Bartolić, J. Dolibašić, Jurić, Augustić (od 79. Guduraš), Roginić, Desput (od 79. Đurašin), I. Kos (od 69. Petravić). TRENER: Marko Pancirov.

BAN JELAČIĆ (B): Jurić, Da. Tarandek, Šalamun, Dr. Tarandek, Uremović, Trošić, Franjić (od 79. Juričić), Mikulić (od 60. Ronjak), Aračić (od 68. Škrinjar), Benedik, Zajec (od 46. Jakopic). TRENER: Željko Jedvaj.

Foto-galerija: Nedjeljko Babić