Pripremna utakmica: Mraclin – Polet (B) 2:4

Gosti iz Buševca odigrali su angažiranije i borbenije te su zasluženo pobijedili Mraclin u pripremnoj utakmici na mraclinskoj Staroj grabi. U 5. minuti Sučić je dugom loptom proigrao na lijevoj strani Pejaka čija asistencija u peterac domaćih rezultira vodstvom Poleta preko Matušina. Za podebljanje vodstva opet gostujući kapetan Sučić lijepo proigrava Pejaka na rub šesnaesterca, koji odmjerenim udarcem sprema loptu u kut nemoćnog Dražića. Par minuta kasnije rezultat smanjuje domaći napadač Kolarić iz akcije koja je u šesnaestercu Poleta poduže trajala. U 75. minuti Stuparić se na desnoj strani lijepo oslobodio domaćeg obrambenog igrača i ljevicom pogodio nisko u bliži kut gola. U samoj završnici još dva gola na svakoj strani – Mraclin smanjuje drugim golom Kolarićai, dok Polet Matušinovim drugim poentiranjem postavlja konačan rezultat – 2:4.

Poslije utakmice trener Mraclina Marko Pancirov je izjavio: “Puno smo se potrošili, poglavito prošli tjedan, treća utakmica u tjedan dana što se i te kako vidi na mojim igračima. Noge su ‘olovne’, radi se dobro, a ne treba previše brinuti za ‘slabe točke’, jer će se one ispraviti. Zgodno je imati dobar rezultat u pripremnom razdoblju, no to nije najbitnije.”

MRACLIN – POLET (B) 2:4

STRIJELCI: 0:1 – Matušin (5), 0:2 – Pejak (59), 1:2 – Kolarić (61), 1:3 – Stuparić (75), 2:3 – Kolarić (88), 2:4 – Matušin (89).

MRACLIN: Dražić, M. Kos, J. Domitrović, Kapović, Bartolić, Skrbin, Onić, Jurić, I. Kos, J. Cvetnić, Kolarić (još su igrali: Golubić, Petravić, Cota, A. Dolibašić). TRENER: Marko Pancirov.

POLET (B): Bradić, Baćan, Tičarić, Sovina, Žordić, Stuparić, Landeka, Robić, Sučić, Pejak, Matušin (još je igrao: D. Brajković). TRENER: Mario Paviša.

Foto-galerija: Vitomir Štuban