Županijsko Natjecanje u košarci za učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola Zagrebačke županije

U OŠ Stjepana Basaričeka u Ivanić Gradu održano je županijsko Natjecanje u košarci za učenike 7. i 8. razreda osnovnih škola Zagrebačke županije. Sudjelovalo je 9 ekipa iz svih gradova ZŽ podijeljenih u 3 skupine. Ekipa OŠ Eugena Kvaternika, koja je nastupila kao prvak Velike Gorice, natjecala se u skupini A sa OŠ J. Zorića iz Dugog Sela i OŠ Đure Deželića iz Ivanić Grada. S dvije sigurne pobjede, ekipa OŠ E. Kvaternika osvojila je 1. mjesto i plasirala se u finale, u koje su se plasirale i OŠ B. Tonija iz Samobora i OŠ Ljube Babića iz Jastrebarskog kao pobjednici svojih skupina. Naša ekipa je imala otežavajuću okolnost jer smo igrali 3 utakmice u nizu i na kraju smo već umorni igrali protiv jake ekipe iz Samobora te porazom osvojili drugo mjesto. Prethodno smo uvjerljivo pobijedili OŠ Ljube Babića.Treba istaknuti da su našu ekipu sačinjavali učenici kojima košarka nije primaran sport pa tim više voditelj ekipe pohvaljuje svoje igrače..Za ekipu OŠ Eugena Kvaternika nastupili su: Andrija Hrstić, Niko Cvitaš, Roko Fabečić, Gabrijel Šebek, Grgur Pribanić, Jan Ladišić, Bruno Crnogaća, Petar Graovac, Patrik Dodić, Filip Danko, Filip Bobesić i Šimun Gadanac. Trener i voditelj ekipe je profesor Ivica Herceg. Čestitke!!!