Povodom Dana antifašističke borbe, koji se obilježava 22. lipnja, Ivana Mlinar, predsjednica Gradske organizacije i Kluba gradskih vijećnika SDP-a sa suradnicima odala je počast sudionicima antifašističkog pokreta. Kako su istaknuli, njihova žrtva postavila je čvrste temelje slobode, pravednosti, zajedništva i mira na kojima danas gradimo suvremeno hrvatsko i europsko društvo. …