[]

23.05.2021. Gornja Lomnica. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 26. kolo: NK Meštrica – NK Dubrava. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica je u susretu 26. kola 1.ŽNL-e skupina Istok protiv Dubrave bez većih problema zabilježila uvjerljivu pobjedu, koja je prema zrelim šansama za pogodak trebala biti i viša. Domaći su došli u vodstvo pogotkom Brune Augustića koji je s desetak metara matirao vratara gostiju. Sličnim pogotkom u 24. minuti nakon prodora Krešimira Košutića i pogađanja s desne strane suprotnog kuta prednost je povećana.

Košutić je tri minute kasnije ponovo bio strijelac za 3:0, nakon što Matej Hanžek i Augustić nisu uspjeli iz blizine pogoditi mrežu. Igranje rukom u 39. minuti sudac Tino Krečak pretvara u kazneni udarac, vratar Marko Šuflaj čita namjeru Augustića i odbija loptu, a paradom sprječava i pokušaj Hanžeka.

Na početku drugog poluvremena Augustić bježi obrani i šalje loptu s desne strane u suprotni kut, ali pogađa vratnicu. Pavao Galović (ušao u igru tek u 57. minuti) zahvaća u 71. ubačaj s desne strane i lopta završava u donjem kutu za 4:0.

Prva županijska nogometna liga 2020./2021., 26. kolo

NK Meštrica – NK Dubrava (Vrbovečka) 4:0 (3:0)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja: -. Nedjelja, 23.05.2021., 11 sati. Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica). Pomoćnici: Matija Šulentić (Velika Gorica) i Matej Mrkoci (Mraclin). Delegat: Darko Blažinčić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Augustić (12), 2:0 – Košutić (24), 3:0 – Košutić (27), 4:0 – Galović (71).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Radaš, Orečić, Bartolović, Matanović (od 57. I.Šimunović), Hanžek, Augustić, Britvec (od 72. Skorin), Šečić, Ćevid (od 46. Prigorac), Košutić (od 57. Galović). Trener: Matija Šimunović.

DUBRAVA: Šuflaj, Grgić (od 62. Korenić), Brkljačić, Grbavac, Leboš (cap.)., Bradić, Tomić, Koren, Petković (od 46. Mesarić), Horvat, Kovačević. Trener: Franjo Marković.