[]

23.05.2021. Gradići. 4.nogometna liga Središte Zagreb – 29. kolo: NK Gradići – NK Mladost (Zabok). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gradići i Mladost su do polovice prvog poluvremena igrali ziheraški, više se igralo nazad, nego naprijed i nije bilo tečnih akcija te niti zrelih prigoda za pogodak. Susret je postao zanimljiv nakon vodstva gostiju. Idealan centaršut Lovre Kahline s desne strane u 30. minuti u skoku je zahvatio Christian Borac i poslao loptu u mrežu iza leđa vratara Ivana Zagorca. Dvije minute kasnije sreća je poslužila domaće kada je Jurica Šoštar s ruba kaznenog prostora pogodio gredu.

Gosti su vodstvo ubrzo izgubili kada su se poigravali u kutu igrališta na svojoj polovici, a ubačenu loptu u 34.minuti Jurica Brdek je po sredini vrata zakucao u mrežu za 1:1. Isti igrač je na skoro identičan način doveo domaće u vodstvo 2:1 u 39. minuti.

Nakon odmora domaćin je čuvao prednost, a u 71. minuti Brdek postiže svoj treći pogodak za 3:1 i činilo se da je susret riješen. Međutim, u dramatičnoj završnici gosti iz Zaboka u 86. minuti pogotkom Hrvoja Jurine smanjuju na 3:2. Tu nije bio kraj, nego je uporna momčad gostiju u 2. minuti sudačke nadoknade izjednačila golom Marka Srebačića– 3:3!

Četvrta nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021., 29. kolo

NK Gradići – NK Mladost (Zabok) 3:3 (2:1)

Gradići. Igralište: ŠRC Gradići. Gledatelja: -. Nedjelja, 23.05.2021., 17:30 sati. Sudac: Tomislav Cvitković. Pomoćnici: Igor Havranek i Hrvoje Vrbanec (svi Zagreb). Delegat: Zdravko Vrcić (Budaševo). Strijelci: 0:1 – Borac (30), 1:1 – Brdek (34), 2:1 – Brdek (39), 3:1 – Brdek (71), 3:2 – Jurina (86), 3:3 – Srebačić (90+2).

GRADIĆI: Zagorac, Turkalj, Đuđić (od 84. Sukser), Borovac, Brdek, Hrženjak (od 61. Župetić), Pralas, L.Krstanović, Hajduk (cap.), Radoš, Vojnić. Trener: Goran Jelavić.

MLADOST: Mihovilić, Pavić, Kotarski, Šoštar, Srebačić, Poljak, Krajačić (od 76. Jurina), Borac, Vedriš, Kahlina (od 62. Poslek), Martinec. Trener: Ivan Zubić.